Reply To: Stiri din presa – sezon 2002-2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Stiri din presa – sezon 2002-2003 Reply To: Stiri din presa – sezon 2002-2003

@Tavi wrote:

in locul lui siman le-asi da drepturile doar atacantilor si mijlocasilor … ceilalti sa devina liberi ca nu e nici o pierdere

daca cumva le da banii si la aparatori/portari … o sa-i dau eu in judecata ca mi-au mancat sufletul … m-am imbolnavit de inima de trasnaile lor 😆

Sunt de aceeasi parere cu tine Tavi. Galamaz vrea 14.000$ si ori cu el or fara el tot aia a fost. Daca vrea sa aiba Passat tr sa munceasca!
Stanca la fel! Au tupeu copiii astia ! Dinita si Bucur isi merita bani , restul imi pare rau dar au obrazul cam gros ! Paduret parca nu l-am vazut pe lista marcatorilor !!! Posibil sa ma insel .

Vad ca la Siman (60%) + jucatori (40%) NU le pasa de SPORTUL STUDENTESC !
Daca as fi fost jucator mi-ar fi fost rusine sa ma duc la liga la 2 zile dupa ce Sportul au retrogradat ! Poate ca Cezar, de exemplu nu gandeste la fel. Eu unul care lucrez in cercetare consider ca in viata mai tr sa ai si ONOARE, iar in sport ONAREA si DEVOTAMENTUL sunt esentiale!