Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2002 – 2003

cameliu
Member

Nu neg influentele si implicarea politicului in fotbal! Ba dimpotriva!

Insa barajele s-au jucat fara alte “influente”. La Poli-Buzau nu mai e de discutat. Iar Oradea i-au “vrajit” cu Vrajitoarea…

Cit despre vestitul Vizer se chinuie de 3 ani sa intre! L-a dus si pe Andone si pe Ion Marin fara succes! Usor nu i-a fost sa promoveze! In schimb altora mult mai vestiti si mai implicati politic (gen Seche) stagiunile A se realizeaza mult mai usor…

Vizer macar baga bani in fotbal! In schimb cei de la Alba au o situatie financiara f. apropiata de a Sportului nostru…

Am urmarit destul de mult seria-2-a anul asta (la radio pe internet). (Am un var primar ce joaca la Alba.) Mi s-a parut ca s-a jucat destul de curat, fara culise!

Si in ideea asta cred ca fiind mai multe echipe din Ardeal (exceptind Bistrita care totusi anul asta nu a fost in capul listei cu blatuitori) vor fi mai putine blaturi! Pina la proba contrarie!
Asta e buba pina acum in Divizia A, nu intri in jocuri de culise si nu-l sustii pe Mitica, esti victima! (vezi cazul nostru si al UTE-i)