Reply To: Cazul Maxim!

Home Forums Archive Sezon 2002-2003 Season – Divizia A Cazul Maxim! Reply To: Cazul Maxim!

ion
Member

A inceput campania de demolare a lui Siman .Cititi Gazeta si Procsrotul de azi :articole cu crunta saracie a echipei si faptul ca Ando vrea banii samd
Vegheaza baietii si probabil ca sint un pic circumspecti deoarece dintr-o data au penalizat si alte echipe fara preaviz .Cica Siman a refuzat un transfer a lui Dinita la steaua pt 100000 de dolari (se pare ca Siman a atins ceva cote de incapatinare vecine cu para) si ca echipa este nemultumita .Acum vazind ce se-ntimpla si pe viu nici nu stiu ce sa mai cred si sa zic.Rog pe cei care detin informatii clare ,verificate sa le puna pe forum .Situatia s-a deteriorat destul de mult si risca sa se transforme dintr-un necaz in adevarata catastrofa!Si asta pentru ca ei doresc 100% sa-l termine pe Siman .Trist este ca Siman este sau asa se vede extrem de singur ,aproape nefiresc.Sandu Mircea cel putin pina in acest moment este categoric lasul lasilor .Daca lucrurile vor ramine la fel sau mai rau sper sa nu-l mai vedem vreodata in Regie!!!Eu am crezut ca este baiat destept si are si caracter .Se pare ca e doar destept!!!