Reply To: A.S.S.S.B. – Asociatia Suporterilor Sportul Studentesc

Giani
Member

Este bine sambata. Vin.

@adi wrote:

Pentru toti cei interesati de actiunile ASSSB pentru 2007, va invit sambata viitoare (20.01.2007) la Nicu, la 6:00 PM. Propun urmatoarele subiecte:
1) ce facem pentru pregatirea aniversarii din februarie (stiti voi care :-), pe cine invitam etc ?
2) ce facem cu materialele promotionale (fulare, calendare) ?
3) ce facem cu situl http://www.asssb.ro ?
4) ce facem pentru publicitate si atragerea de sponsori ? cine ne poate ajuta cu un banner cu ASSSB
5) cum vom coopera cu FC Sportul Studentesc si cu Asociatia Sportiva Sportul Studentesc (celelalte sectii: gimnastica, rugby, baschet etc) ?
6) cum putem intra in contact si cum putem colabora cu cei care tin arhiva Regiei fotbalistice ?
7) diverse
Intrarea e libera, atmosfera o stiti deja, asa ca n-aveti scuze pentru a lipsi la apel.

1) Pai aniversarea aia este obligatorie. Se stie, 11 februarie, cu mici, bere si tot ce mai vrea omul care se respecta.
2) Calendarele par a fi fost rezolvate din ce am discutat in ultimele doua zile. Ma gandesc sa cumpar mai multe: vreo patru.
3) Pentru site am avea nevoie de un web-designer. Personal nu cunosc, dar incerc sa aflu. Ideal ar fi ca web-designerul sa fie de-al nostru, in caz contrar va trebui sa platim, ori contul asociatiei nu imi pare chiar atat de plin incat sa suporte acest demers
4) Din nou sunt carcotas: pentru publicitate avem nevoie de un meserias in PR. Cred ca Dan Moldovan ar fi mana de ajutor potrivita.
5) O discutie in grup restrans cu profesorul Mac Popescu, pentru celelalte sectii. Plus abordarea cuiva din stafful clubului de fotbal (eventual Gheorghe Cristian, managerul executiv).
6) Nu am idee. Probabil ca tot Mac ne-ar putea ajuta.

Restul vedem la fata locului.