Reply To: Informatii despre forum

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related Informatii despre forum Reply To: Informatii despre forum

Napoleon9
Member

@webmaster wrote:

incepand de astazi, componenta echipei a fost actualizata […] Unele informatii, precum varsta, greutatea si inaltimea unor jucatori imi lipsesc asa ca rog pe toti cei care au aceste informatii sa mi le trimita prin e-mail sau PM aici pe forum. Multumesc anticipat! :)

Multumesc pentru promptitudine. :ymapplause: As avea totusi cateva intrebari si/sau comentarii:

• Lucian CAZAN apare ca “Fundaş central defensiv”… Poate fi si altfel de fundas decat defensiv? :ymdevil: Cred ca acesta este rezultatul unei combinari intre pozitia care apare pe site-ul oficial (“Mijlocaş central defensiv”) si ideea de fundas.
  • Marius Nae este trecut in zona atacantilor (“A”), dar apare pe pozitia “Mijlocaş central” (!)
  • La Cristi(an) IRIMIA apare o diferenta intre datele de nastere de pe site-uri (cel oficial zice “1982-10-29”, aici gasesc “1981-07-07”). Care este cea corecta?
  • Andrei Cristian TRUŢĂ este nascut in mai sau in martie 91?
  • La Costin GHEORGHE apare o diferenta intre pozitia de joc de pe site-uri (cel oficial zice “Atacant”, aici gasesc “Mijlocaş dreapta”).
  • Lipsesc urmatorii jucatori care apar in site-ul oficial: Andrei STÂNGĂ, Silviu PĂUNA, Gabriel Florin FĂRCĂŞANU, Ionuţ TÂRNĂCOP, Ionuţ MARINUŞ, Constantin SECĂREANU, Liviu RUSU, Ştefan Gabriel STERE, Cătălin Ilie SAMOILĂ.

PS Pentru cine e interesat, am centralizat toate informatiile din aceste 2 surse intr-un tabel.