Reply To: Sportul Studentesc 1916

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Sportul Studentesc 1916 Reply To: Sportul Studentesc 1916

Daphix_
Member

Uite parerea mea, adica cum explic eu rezultatul!

1) Ai jucat 4-5-1, ptr prima oara cred sau (oricum) echipa nu are experienta in aceasta formula. Iti apar in 3 randuri niste mesaje de genul “confusion”, “rerun of tactics”, etc..
2) Nu ai stamina la un nivel satisfacator, mai mult ca sigur ca ai fost sub danezi, din acest pct de vedere! Desi in 1 repriza ai dominat (53%), in a 2a repriza ai fost dominat (59%).
3)Ai preferat atacul pe mijloc, dar ai scos doar “weak” la rating! Daca mergeai pe atac pe flancuri eu zic ca era mai productiv (pe unul din flancuri ai inadeq…)
Chestia asta cu “noile tactici” e inca in testare… din cate am citit eu… Prea multe meciuri ciudate… Stiu un meci, la care echipa gazda a dominat cu 98% (!!!) si a pierdut (!!!), oaspetii alegand contra-atacul… si castigand!
4) Intervine aici si factorul “random”… ori la meciul asta… ai avut parte de o doza foarte mare… :D Se mai intampla… dar sper ca nu si mie…

PS: vezi ca stelele acelea nu-s foarte elocvente… in ceea ce priveste evolutia echipei…