Reply To: Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Home Forums Miscelaneous Internet / Computer Games Hattrick – Meciuri de campionat / cupa Reply To: Hattrick – Meciuri de campionat / cupa

Napoleon9
Member

@Radu Dobrin wrote:

pina una-alta….se pare ca ai ultimul meci cu penultima clasata din grupa…
e important sa cistigi meciul ca sa scapi de baraj….pune-ti echipa in teren…si joaca ‘meciul sezonului’

mersic, Radu. Azi mi-a venit si mie ideea sa pun naibii meciul drept cel mai important, ca tot ii ultima etapa si chiar e important! :)

@ultrasro wrote:

Am cercetat lotul lui si nu prea are jucatori valabili, ar trebui sa cumpere ceva jucatori pasabili pe la 100-200 000 bucata, jucatori de 18-20 de ani, si eventual un portar high indecvat de 19 ani, pe la 300 000 lei, care antrenat 1-2 saptamani sa devina pasabble.
Apoi sa foloseasca Hattrick Organizer, care il gaseste in meniul din stanga paginii principale : linkul Comunity, sectiunea software, trebuie sa instaleze Java Machine ca sa functioneze. Cu HO poate sa stabileasca cea mai buna asezare in teren.

Cu HO-ul e o problema… Java pot sa folosesc doar acasa, dar acolo nu mai am (sper ca in scurt timp sa remediez problema) acces la Internet. :(