Reply To: 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3 Reply To: 01.11.2003 Extensiv Craiova – Sportul Studentesc 0-3

Tavi
Member

@Giani wrote:

@Tavi wrote:

@Ultras wrote:

Interesant meciul de la Targu Jiu dintre Pandurii si Dacia Mioveni! Cred ca un egal ar fi echitabil 😈

Este mai mult decat interesant … daca Dacia bate la Tg Jiu … si de ce n-ar face-o? … devine principala contracandidata la promovare si vine in prima etapa din retur in Regie iar acel meci poate deveni finala seriei … ramane de vazut! 😯

Am mai jucat si sambata o “finala” a seriei. Trecand peste acel penalty, cand oricum era 3-0 in minutul 90, hai sa fim seriosi!!!

ti se pare ca ai vazut vreo finala :?: sa nu ne impaunam prea devreme … Pandurii sunt apa de ploaie … au jucat numai cu desculti pana acum … noi am jucat cu Dacia si cu Urziceni in deplasare si le-am dat omoru’ la inceput cand nu erau treziti din amorteala vacantei! Pandurii au jucat cu descultzii … mai avem in tur hopul cu Intergaz si apoi sa nu gresim (prea mult ) in retur … in rest numai de bine!