Reply To: 15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc Reply To: 15.11.2003 Aro Campulung – Sportul Studentesc

ultrasro
Member

In special pentru Adi, Dragos si Andrei pe care i-am facut sa astepte de la 7.00 la 7.30 in autogara Militari, pana m-am trezit si eu din somn. De fapt la 7.07 m-am prins ca trebuie sa plec la Campulung, eram asa de somnoros!

La Campulung Sportul Studentesc a fost tratat foarte bine, dupa meci vreo 30-40 de copii incercuindu-i pe Galamaz, Rusu si Lazar pentru a obtine cate un autograf in carnetelele lor…. :)

Lumea cu care am vorbit dupa meci ne-a rugat “sa facem totul” pentru ca Sportul sa bata Cimentul si Rulmentul, adversarele celor de la Aro pentru evitarea ultimelor locuri in clasament.

Dupa meci am fost invitatii lui Adi care ne pregatise acasa la parintii lui, in Campulung, o masa imbelsugata stropita cu tuica fiarta si un vin super. Apoi prajituri, asa ca la plecare abia mai mergeam…..

A fost si Razvan la meci pe traseul Predeal – Campulung – Predeal……

Timp de una bucata ora am vizitat si orasul facand destule poze, care au fost stocate la adresa lui vasile…

Alte intrebari? :D