Reply To: 2006 Site Redesign

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related 2006 Site Redesign Reply To: 2006 Site Redesign

07Ex
Keymaster

Frati-miu impreuna cu cei de la Fevanet vor neaparat sa faca tot site-ul cat mai interactiv. Cand am vorbit cu frati-miu ultima oara mi-a spus ca ar vrea ca mai multe persoane sa aiba acces la site si sa poata face modificari in lipsa mea. Pe urma din cate am inteles ei nici nu concep ca noul site sa nu aiba chestia cu PayPal. Frati-miu insa mi-a spus ca pentu a avea ceva gen PayPal pe site trebuie sa mutam site-ul pe alt ISP deoarece cel unde este acum site-ul NU are capabilitatea de a avea PayPal sau asp.

In alta ordine de idei, tema de cercetare pentru “Adrian Nastase” aka Ovidiu :) :
Frati-miu a propus sa punem cate un logo cu sponsorii echipei pe site (i.e. Omniasig, Romcar, Lotto, etc.) dar vroiam sa te intreb daca nu putem sa-i facem pe astia sa plateasca ceva pentru a avea logo-ul pe site. In felul asta putem amortiza costurile pentru server, site, isp, etc. Ovidiu / Florin va puteti voi interesa sa vedem daca nu se poate face ceva in sensul asta?