Reply To: 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc Reply To: 29.11.2003 Cimentul Fieni – Sportul Studentesc

ultrasro
Member

Sunt in briefcase la yahoo pe loginul lui vasile…. 😯

Care chiar era ofticat rau azi, dar asta este marea lui problema….. nu stie sa comunice deloc cu suporterii….indeferent daca acestia vor sa comunice civilizat sau nu….

Azi au fost intr-adevar si vreo 2 suporteri care chiar nu aveai ce sa discuti cu ei dar de furca cu ei am avut mai mult eu decat decat Siman, pentru ca au fost in microbuz cu mine si a trebuit sa-i suport…. :( 😯

Indivizii erau suparati rau si pe Dan Petrescu ca nu este mai prietenos cu galeria, dar marea lor durere este, dupa banuiala mea, faptul ca nu le da nimeni din conducere celebra lada de bere si de vin care i-ar aduce in culmea fericirii…. repet e o banuiala nu o certitudine…..

Azi oricum unii au baut de nu mai stiam nici eu cum sa-i mai potolesc….

La sfarsit erau nemultuniti si de faptul ca nu am mai stat inca vreo ora sa mai ei vreo 5-6 vodci si 3-4 beri si vreo 4-5 litrii de vin…..

Eu azi am baut o bere la restaurant intre ciorba de vacuta si snitelul de porc….. :)

Cucu a plecat din restaurant cu suportul de servetele, nu am putut sa-l conving sa-l duca inapoi…. 😯

Apoi la urmatotul popas cred ca a subtilizat o surubelnita de la un bar…. 🙄 :(
O mentiune importanta pentra Razvan Radulescu care a completat suma necesara platii microbuzului…. 😆

Pe drumul de intoarcere am fost si la restaurant vreo 2 ore , se vede in pozele de pe site…