Reply To: Glume…

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Glume… Reply To: Glume…

dragos
Member

Trei barbati vorbeau intr-un bar despre sex:
Italianul:
-Saptamina trecuta, m-am culcat cu draga mea Lucia, a fost grozav. Am uns-o toata cu ulei de masline, am facut dragoste patimasa si la final ea a gemut pentru 5 minute.
Francezul:
-Saptamina trecuta, am facut amor cu iubita mea Amelie, a fost grozav. Am intins frisca peste tot trupul ei, am facut dragoste ca nebunii si la final ea a tipat… pentru 15 minute.
Romanul:
-Ei bine, saptamina trecuta si eu am facut dragoste cu Maria mea. Am dat-o prin untura, am facut SEX si apoi ea a urlat sase ceasuri.
Uimiti, italianul si francezul il intreaba:
-Ce naiba ai putut tu sa-i faci sotiei de-a tipat 6 ore?
-Mi-am sters mainile pe draperiile din sufragerie!

Dimineata de Valentine’s Day, doi tineri casatoriti isi savureaza cafeaua. El, privind-o languros:
-Iubito, stii ce-ar sta bine pe tine?
-Ce? “susura” ea plina de speranta, inchipuindu-si ca el i-a cumparat un articol vestimentar, o bijuterie ceva…
-Eu!

Într-un orășel, un preot are nevoie să meargă baie, aşa că intră într-un club, unde muzica şi dansul erau în toi. Caută baia, dar nu o găsește aşa că întreabă barmanul:
– Mă scuzați domnule, unde este baia?
– Îmi pare rău părinte, dar nu vă recomand să intrați în baie.
– Dar de ce?
– Fiindcă în baia bărbaților este o statuie de ceară cu o femeie goală, şi singurul lucru care îi acoperă părțile intime e o frunză.
– E ridicol, chiar credeți că pot fi ispitit? O sa ma uit în cealaltă direcție.
Muzica şi dansul continuă, şi dintr-odată luminile se sting.
Pe întuneric, toți din club aplaudă și chicotesc, iar când vine preotul de la baie, e aplaudat și salutat de toți.
– Nu înțeleg de ce sărbătoriți ieşirea mea din toaletă.
– Fiindcă acum sunteți de-al nostru, părinte!
– Ma tem ca încă nu înțeleg.
Barmanul spune râzând:
– Să vă explic… de fiecare data când cineva ridică frunza femeii de ceară, luminile se sting.

– Tata, asa este ca mi-ai spus ca ai ramas corigent la istorie in clasa a VII-a?
– Mda, Bula. Dar de ce imi reamintesti?
– Istoria se repeta…:)

Vine Ion acasă în mod inopinat si-o găsește pe nevasta-sa făcându-i sex oral lu’ Gheo.
– Așa! Așa Mărie! Mușcă-l de p..ă că altfel ăsta vrea să te f..ă!!!

Daca in “Matiz” iti pui centura de siguranta, vei obtine un rucsac

Cativa barbati intr-un bar, vizioneaza o partida impreuna. Deodata suna un telefon. Unul dintre ei raspunde:
El: Alo, da!
Ea: Iubitule, tu esti? Nu te aud prea bine! Esti in bar?
El: Da, draga mea.
Ea: Dragul meu, sunt in fata unui magazin de blanuri si am vazut o haina de vizon pretioasa! Sa o cumpar?! Costa doar 3.000 de euro.
El: Da. Desigur iubito! Cumpara-ti si o geanta sa se asorteze!
Ea: Esti un inger. Dar stii, in dupa amiaza asta am trecut pe la un dealer auto si ma gandeam ca ar cam fi timpul sa-mi schimb masina. N-o sa-ti vina sa crezi, au un BMW ultimul model si nici nu este asa de scump, 55.000 de euro. Sa-l iau?!
El: Scumpa mea, bineinteles. dar spune-le sa ti-l dea cu toate optiunile posible.
Sotia, vazand ca toate rugamintele ei au succes, isi incerca norocul inca o data.
Dragul meu, iti amintesti ca mama ar dori sa vina sa locuiasca cu noi. Hai sa facem proba o luna si dupa aceea hotaram.
El: Bine, bine, dar asta-i tot, sa nu-mi mai ceri si altceva, da, iubi?
Ea: Da, da, e perfect. Oh, cat te ador, dragostea mea.
El: Si eu, iubito. Un pupic dulce.
Barbatul inchise telefonul, se uita de jur imprejur si intreba: Stie cineva al cui este mobilul acesta?

Un tip topit de dor dupa iubita lui,compune noaptea un SMS si-l trimite dis-de-dimineata :
-Iubita mea,daca dormi trimite-mi visurile tale;daca razi trimite-mi zambetul tau;daca plangi trimite-mi lacrimile tale
Raspunsul veni imediat:
-Iubitul meu!sunt pe buda.Ce sa-ti trimit?