Reply To: Glume…

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Glume… Reply To: Glume…

dragos
Member

Daca in Romania s-ar circula cu masini zburatoare atunci drumurile noastre ar fi pline de turbulente.

Iubitule, cum ar fi să te trezesti dimineaţa între două fete?
– Poftim?!
– Una să îţi spună “Te iubesc” şi cealaltă “Tati, du-mă la grădi”.

Se duce un tip la doctor şi zice:
– Domnule doctor, eu sunt dezechilibrat sexual !
– Lasă că pun eu diagnosticul, că de-aia sunt doctor. Tu spune-mi numai simptomele!
– Păi e simplu domnule doctor! Când mi se scoală… cad pe spate.

Inculpat, strigă judecătorul, ai săvârşit violul în felul în care l-a descris procurorul ?
– Nu chiar, dar şi metoda lui e foarte interesantă !

Un tip ajunge mort de beat acasă, nevastă-sa îl ia la palme:
– Mai bei mă porcule?! Zi mă, mai bei!?
– Hai fie, pune o cinzeacă de rachiu…

O tipă s-a căsătorită cu un evreu. După prima noapte mireasa vine cu lacrimi în ochi la părinții săi și le spune:
– Am auzit că evreii sunt circumciși, dar chiar… atât de scurt?!

La poarta spitalului de urgenta, un barbat cu un buchet de flori in mana se intereseaza:
-Nu va suparati, in ce salon esta internat barbatul care a fost accidentat azi dupa-masa?
-Unsprezece, doisprezece si treisprezece.

In camin, doi studenti se duc la dusuri, dar isi dau seama ca au uitat sapunurile.
Asa ca unul din ei se intoarce in pielea goala, in fuga, in camera ia doua sapunuri si fuge spre dusuri. Pe culoar se intalneste cu 3 studente blonde. Ca sa nu se faca de ras, se preface ca e statuie. Ajung tipele in dreptul lui si incep sa comenteze:
– Ce o fi asta? intreaba una.
A doua, uitandu-se la penis-ul tipului, zice:
– Poate ca ar trebui sa tragem de manerul asta.
Trage ea si tipul scapa un sapun.
– Aaa, ia uite, e distribuitor de sapunuri, zice prima.
– Ooo, sa încerc si eu, zice a doua si trage si ea pana cand tipul scapa si al doilea sapun.
– Acum e randul meu, zice a treia studenta si incepe sa traga si sa traga si sa traga…
Tipa tot trage si, la un moment dat, spune:
– Ia uite, draga, are si sapun lichid

Tatăl îi spune fiului:
– Gata, s-a terminat cu distracţia. De mâine te duci la muncă. Doar n-o să ne întreţină maică-ta pe amândoi!

Întrebare la ora de istorie:
– Cine l-a bătut prima dată pe Ştefan cel Mare?
– Mă-sa.

– Ce reprezinta un cal putere?
– Un cal putere este forta, dezvoltata de un cal cu inaltimea de un metru si greutatea de un kilogram.
– Dar unde ai vazut un astfel de cal?
– Nu poti sa-l vezi. El se pastreaza in Paris, in Camera Marimilor si Greutatilor.