Reply To: Glume…

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Glume… Reply To: Glume…

dragos
Member

– Sunteţi rudă cu doctorul Popescu?
– Da, dar mai îndepărtată.
– Cât de îndepărtată?
– Pai… îmi e frate.
– Şi spuneţi că vă e rudă îndepărtată?
– Da, între noi mai sunt 11 fraţi…

La o şcoală de călugăriţe, acestora li se ţine o prelegere despre deşertăciunea desfrânării:
– Deci, dragi fete, înainte de a călca strâmb, trebuie să vă puneţi întrebarea: “Merită o oră de plăcere pentru o viaţă plină de ruşine?”
O fată din fundul clasei ridică mâna şi întreabă:
– Puteţi să-mi spuneţi şi mie cum aţi făcut să dureze o oră?

Înainte de operație, dentistul îl întreabă pe pacient:
– Îți dau puțin heliu?
Pacientul: – Anihilează durerea?
Doctorul: – Nu, dar o să fie mai amuzant când țipi!

Trece Scufiţa Roşie prin pădure, să-i ducă bunicuţei de mâncare. Cum mergea ea aşa, îl vede pe Lup după un tufiş, stând pe vine şi cu ochii gata să-i sară din orbite.
– Scufiţă, ce-ai în coş?
– Cozonac, brânză, roşii.
– În ce ai pus cozonacul?
– Într-un ziar.
– Dă-l încoa…

Ca să nu se mai laude aiurea, noile buletine ale românilor vor conţine şi dimensiunea penisului…

Multe afrodisiace au fost incercate. Banul este cel mai bun!

Sotia mea are o reactie alergica de fiecare data cand ma imbat… i se invinetesc ochii…

DE CE FEMEILE NU AU FOST TRIMISE NICIODATA PE LUNA???
-Huston,avem o problema
-Ce este ?
-Nimic,nu conteaza
-Care e problema?
-Nimic…
-Spune-mi te rog care este problema?
-Stii foarte bine care este problema!

Doi amici intr-un bar:
-Scuze, dar ieri ti-am vazut sotia iesind dintr-un hotel insotita de un tanar macho!
-Si ce hotel era ala?
– Palace…
-Ah, dar il stiu, nu ai de ce sa-ti faci griji…e un hotel bun!

-O vodka, va rog!
-Doamna, aici e McDonald’s !
-Atunci, o McVodka ! Si sa fie supersize!

Ospătarul observă că un client şterge ‎tacâmul care tocmai i l-a dus cu faţa de masă şi se grăbeşte să-i ‎atragă atenţia:‎
‎– De ce procedaţi aşa? În primul rând, tacâmul era curat şi, în al doilea rând, uitaţi ‎cum aţi murdărit faţa de masă!‎

Un beţiv dă un telefon:
– Alo, bună ziua, biroul de consiliere a alcoolicilor anonimi?, întreabă beţivul.
– Da, cu ce vă putem ajuta?
– Spuneţi-mi, vă rog, la sarmalele de porc, cu mămăliguţă, ce fel de vin merge, alb sau roşu?

Ion şi Maria sunt invitaţi la o nuntă. Se pregătesc ei şi îi aranjează şi pe copii: cele două fete şi pe băieţelul lor cel mic. Când vine vremea darurilor, Ion se ridică în picioare şi strigă:
– Din partea mea, 300 de lei, o superbă vacă grăsuţă, două capre săltăreţe şi un purceluş drăguţ şi rotund, de-ţi vine să-l mănânci de cum îl vezi!
Apoi se întoarce catre familia sa şi zise:
– Ridicaţi-vă, măi, în picioare! Să vă vadă lumea!

Maria viseaza noaptea cum un negru statea pe dulap si facea vant cu un evantai in timp ce facea sex cu Ion si aceasta avusese 3 orgasme in interval de 1 min.
Dimineatza ii povesteste lui Ion ce a visat…. Seara Ion aduce un negru si il pune pe dulap, dupa care face sex cu Maria… trec 30 min si Maria nici un orgasm la care aceasta zice catre Ion sa se suie el pe dulap si sa faca vant si sa faca sex cu negrul…dupa 1 min Maria avusese 3 orgasme … la care Ion se da jos de pe dulap si zice :
– No vezi mai prostule ? asa se face vant!!!

O tanara povesteste unei prietene:
– Duminica la strand, s-au agatat niste tipi de mine, numai pentru ca imi purtam aiurea costumul de baie.
– Cum adica?
– In mana…

“O blonda merge pe strada.
La un moment dat, un tip care se uita lung dupa ea, o saluta:
– Buna!
La care blonda, nervoasa:
– Buna-i mata! Eu sunt sexy!”

Un tînăr doreşte să se angajeze la un magazin. Managerul îi pune în mînă o mătură şi-i spune ca prima funcţie va fi să facă curat în faţa magazinului. “Ştiţi, eu am terminat o facultate”, spune tînărul. “N-am ştiut, îmi pare rău”, spune managerul, “dă-mi mătura şi-o să-ţi arăt cum”.

Un cersetor se aseza mereu langa o biserica pentru a cersi cu o palarie in mana.
Intr-o zi vine cu doua palarii.
Un domn se apropie de el si-l intreaba:
– Nu va suparati, de ce aveti doua palarii ?
Cersetorul raspunde:
– Adevarul este ca mi-a mers atat de bine incat m-am hotarat sa-mi deschid o sucursala