Reply To: Glume…

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Glume… Reply To: Glume…

dragos
Member

În gară la Fălticeni mă abordează o reprezentantă de la Colgate: ” Domnule, știați că o persoană obișnuită își spală doar 30% din dantură?”
“Domnișoară, suntem în Fălticeni. Aici o persoană obișnuită are doar 30% din dantura.”

Bula intra in dormitorul tatalui sau, exact cand acesta se pregatea sa-si puna un prezervativ.
Surprins, tatal incearca sa-si ascunda erectia aplecandu-se si facandu-se ca se uita dupa ceva sub pat.
– Ce faci, taticule? intreaba Bula.
– Eeeee, am vazut un sobolan sub pat.
– Si vrei sa-l f**i ?

Un gangster ameninţă un scoţian:
– 1000 de lire sau te omor!
La care scoţianul:
– 500! Sunt deja pe jumătate mort de frică…

-Cu ce se duce Super Glue-ul de pe mana?
-Cu piele!

In statia de autobuz unui calugar i se fura portofelul. Singurul care vede faza e un betiv. Apropiindu-se de calugar ii spune impleticit:
– Batman, m-ai dezamagit!

– As vrea sa fiu milionar, ca taica-miu!
– Wow, taica-tu e milionar??
– Nu, si el vrea sa fie milionar!

– Mniam mniam…ca bun ii “carnatul” asta al tau! zise ardeleanca amantului, in timp ce ii oferea sex oral.
– I-am dat cu fainosag!…raspunse el mandru.

Un roman catre un arab la telefon :
-Alo?
-Nu , Ali!

După ce că nu mă simţeam în apele mele, a mai intervenit şi paza de coastă.

O femeie urata rau intra intr-un Supermarket cu cei doi copii ai sai. La in moment dat, un domn se apropie de ea si o intreaba: – Nu va suparati, sunt gemeni? Femeia mirata raspunde:
– Nu, unul are 10 ani iar celalalt are 14 ani. Dar de ce ma intrebati?
– Eram curios cine naiba ti-a tras-o de doua ori.

Noutate pe Facebook: in loc de single, baietii vor putea pune la situatie amoroasa, de acum in colo, si “CAUT BUNACIUNE!”

– Azi am jucat la Loto şi dacă voi caştiga, îmi voi cumpara mantoul acela de vizon.
– Şi dacă ai ghinion şi nu caştigi?
– Ghinionul va fi al tău, dragă, va trebui să mi-l cumperi tu.

Esti timid si nu indraznesti sa intrebi o fata daca vrea sa iasa cu tine? Tine minte: daca, atunci cand schimbi Windows, Internet Explorer are curajul sa te intrebe daca vrei sa-l faci default browser, poti si tu!