Reply To: Glume…

Home Forums Miscelaneous Diverse / Miscelaneous Glume… Reply To: Glume…

dragos
Member

Soția către soț: ”O să fiu sinceră cu tine….De când am rămas însărcinată mă tot gândesc că nu mă mai placi pentru că sunt grasă și mi-e frică să nu te combini cu vreo fată mai slăbuță. Ție de ce ți-e frică?”
Soțul: “De urși!”

Nevasta către soţ:
– Dragule, tu nu îmi spui niciodată că mă iubeşti.
Soţul:
-Ți-am spus o dată. Dacă o să fie vreo schimbare, te anunț!

O tipă îşi sună prietena:
– Auzi dragă, să ştii că sunt disperată! Soţul meu nu mă mai bagă în seamă deloc!
– Da… ştiu cum e, am trecut şi eu prin asta!
– Şi cum ai rezolvat problema?
– Păi du-te la coafor, aranjează-ţi părul, îmbracă-te cât mai provocator şi aşteaptă-l şi tu cu cina, aţâţă-l!
A doua zi tipa urmează sfatul prietenei şi îşi aşteaptă soţul. Soţul vine obosit de la serviciu şi vede surpriza: soţia îl aştepta cu masa pregătită, îmbrăcată foarte sexy iar când i-a servit masa a lăsat să se vadă anumite părţi ale corpului. Soţul o privi un timp după care îi spune:
– Dacă n-ai fi nevastă-mea… mamă ce te-aş f*te!

Unui barbat i s-a furat cardul de credit.Nu a depus plangere deoarece hotul cheltuia mai putin decat nevasta-sa….

Sotia vine acasa plangand ca i s-au furat banii din buzunarul camasii.
– Dar n-ai simtit cand hotul ti-a bagat mana la san? O intreaba sotul.
– Ba da, dar n-am stiut ce intentii avea!

Daca dimineata esti trezit de cuvintele “Trezeste-te, dragul meu, am facut mic-dejunul tau preferat”, inseamna ca:
1. Ai dormit la amanta.
2. Inca nu te-ai trezit.
3. Seara, in ajun, ea si-a cumparat o geanta Louis Vuitton
4. Pranzul ti-l va servi mama-soacra, care a venit in vizita pentru o luna.
5. Ati avut o noapte de pomina.
6. Seara ai venit acasa beat-mort, iar cand ea a vrut sa-ti scoata pantalonii, tu ai injurat-o si i-ai spus ca esti casatorit!
7. Afara ploua iar tu trebuie sa iesi la plimbare cu catelul.
8. Daca ai asigurare de viata, miroase mai intai cafeaua si convinge-te ca nu primesti otrava!