Reply To: 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

Home Forums Archive Sezon 2003-2004 Season – Divizia B 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2 Reply To: 13.04.2004 Sportul Studentesc – Dacia Mioveni 3-2

multi
Member

@97SiR wrote:

@multi wrote:

N-a venit pauza , inca , e minutul 40…
Sinteza e urmatoarea : echipa joaca mai bine decat in tur , apararea ceva mai cu emotii … Cireasa de pe tort e ca scorul e 3-0 (s-a dus naibii pronosticul meu , nu eram chiar atat de optimist!) iar golurile le-a dat Mazilu (5,15,20), ultimele doua cu capul !
Cat despre atmosfera…din ce se auzea la telefon…harmalaie, cred ca e primavara si-n Bucuresti si oamenilor le-a cam fost dor de fotbal.

Nu inteleg insa dece a trebuit deschis un nou thread din moment ce exista deja unul pentru meciul de astazi. 😮
Forumul asta a inceput sa aibe prea multe posturi pe acelasi subiect si vad ca lumea nu intelege ca lucrul asta ocupa mult spatiu. 😥

Scuze , m-a luat mana pe dinainte cand am auzit ca e 3-0 si nu mai stiam cum s-o zic mai repede…
Daca mai asteptam putin si se facea 3-2 nu mai eram asa de emotionat si foloseam ala gata deschis…de fapt acolo incepusem corespondenta de azi…
Bine , eu sper ca sa mai am motive sa ma emotionez de la rezultate de-astea bune , chiar daca mai consum ceva spatiu suplimentar :)