Reply To: Euro 2004 – Portugalia

Home Forums Archive Arhiva Fotbal / Football Archive Euro 2004 – Portugalia Reply To: Euro 2004 – Portugalia

dragos
Member

EURO-BLATUL NORDIC……….desi, cred ca, italienii au facut si ei acelasi lucru cu bulgarii – regizand sa marcheze in min.90 ca sa nu mai aiba timp
nordicii sa modifice ceva…….sa nu uita faptul ca la meciul nordicilor nu s-a primit niciun cartonas galben, deoarece suedezii aveau vreo 5-6 titulari cu un cartonas galben ceea ce ar fi condus la suspendare in sferturi……
PACAT!!!! UEFA SPUNE: FAIR-PLAY!!!!! NORDICILOR NU LE PASA DE FOTBAL, CI MAI MULT DE INTERESUL NATIONAL sau si una si cealalta….
eu unul m-am saturat de francezi in finala, vreau anglia sau cehia sau olanda……imi pare rau ca cel mai frumos joc s-a jucat in grupe (“FINALA” cehia-olanda), dar poate vom mai avea parte de SUPER FOTBAL……
trebuie notat ca arbitrii ii protejeaza in continuare pe cei mari si tari, caci nu este posibil ca letonia in meciul cu nemtii sa aiba 2 penalty-uri CLARE si sa nu primeasca niciunul, acelasi lucru este valabil si pentru bulgari in meciul cu danezii…….cei mici, tot PITICI RAMAN!!!!!
imi pare rau de spanioli si putin de italieni, insa este NUMAI VINA LOR CA AU JUCAT CU O URECHE LA celalalt meci….n-au jucat de nici o “culoare”..
vom vedea ce se mai intampla……