Reply To: 31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia Reply To: 31.07.2004 Sportul Studentesc – Apulum Alba Iulia

cameliu
Member

@ultrasro wrote:

Norocul se termina candva si el :)

Mai aveau putin si ajungeau acasa cu autostopul!

TRANSPORT. Autocarul cu care jucătorii lui Apulum s-au întors spre casă s-a defectat în localitatea Topolog (jud. Vîlcea), la 0:30. Jumătate dintre jucători au făcut deplasarea spre casă în autocarul galeriei, ceilalţi într-un microbuz închiriat tot de fani. Echipa a ajuns la Alba Iulia duminică, la ora 4 dimineaţa

APULUM
Măluşel prădat în „Regie”!
Preşedintele executiv al lui Apulum, Viorel Măluşel, a fost victima unui furt în partida din “Regie”, cu Sportul (2-1). “În prima repriză, a existat o altercaţie la tribuna întîi, între cîţiva spectatori şi jandarmi. Aveam în geantă, aşezată între mine şi soţia mea, 1.700 dolari şi 30 de milioane de lei. Toţi eram atenţi la incidente şi la un moment dat am observat că banii au dispărut. Cred că totul a fost premeditat, s-a creat intenţionat vînzoleala şi hoţii au profitat din plin”, a povestit Măluşel incidentul. / Dan Gh. Udrea, Dan Henegar – Alba Iulia