Reply To: 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1) Reply To: 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Ultras
Member

Ce ma enerveaza mai mult nu este faptul ca nu s-a dat penalty la Mazilu si Balan, nu ca Bucur a fost oprit total eronat din situatie singur cu Gaev pe motiv de offside, ci faptul ca eficienta atacului nostru este de 5-10%, iar apararea cedeaza in faze care nu anunta nimic. Cu siguranta Sportul si-a creat in cele doua meciuri disputate pana acum cele mai multe ocazii clare de gol (vreo 16) dintre toate echipele din A. Eu sper ca Gigel sa isi revina cat mai repede (e clar ca este intr-o pasa proasta) si sa sparga gheata cu Craiova. Cand va marca el cred ca toata echipa se va descatusa. Jucam bine, jucam frumos, dominam, avem sumedenie de ocazii, dar nu finalizam.
Trebuie sa aibe incredere in ei pentru ca joaca bine. Vor veni si golurile cu siguranta. Daca nu jucam nimic si castigam poate ca eram mai critic. Important cred ca este faptul ca suntem printre putinele echipe (pana acum) care joaca cu adevarat FOTBAL!