Reply To: 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Home Forums Archive Sezon 2004-2005 Season – Divizia A 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1) Reply To: 07.08.2004 Dinamo Bucuresti – Sportul Studentesc 2-1(1-1)

Ultras
Member

@dragos wrote:

nu ma multumesc sa fim doar campionii ratarilor…….nu stiu de ce apara mereu stancioiu, iar stanca, care a aparat in tot “B”-ul face tusa???????
la primul gol – el si ratiu dormeau – gol totusi, de portar ca era in 6m si nu a iesit la centrare……
pacat ca ratam ENORM!!!!

la gigel nu a fost off-side……..meritam macar un punct!!!!!

aseara la “recursul etapei” a fost invitat siman, iar eu am stat treaz pana la ora 24.45; a stat cineva treaz la toata emisiunea?????
siman spunea tampenii: nu-l intereseaza arbitrajul, ‘nea tomescu l-a intrebat daca exista vreun litigiu financiar intre club si stanca
-el negand acest aspect……

Am stat pana la sfarsit. Siman nu spune tampenii cand nu se ia de arbitraj acum. Daca ar face-o in momentul asta ne vor vana tot campionatul. Mai ales cand ai atatea ocazii, nu arbitrajul este problema cea mare. Eu cred ca am fost defavorizati in trei situatii clare de finalizare. Offside-ul la Gigel si doua penalty-uri neacordate, la Mazilu si Balan. Pe mine ma multumeste faptul ca jucam FOTBAL, rezultatele nu au cum sa nu vina.