Reply To: Vasile Siman

rapid19pancu
Member

2 lucruri am sa-i reprosez d-l vasile siman…1.ar trebui sa-l lase pe tiby la rapid pe 1 milion iar al 2 lea lucru este faptul ca clubul nu are magazin sau nu vinde bilete inaintea meciurilor…sunt lasati sa intre toti tiganii…nu e bine asa …prefer sa-mi fac un abonament care sa coste 15 ron la peluza(in galerie) sau 25 ron la Tribuna II sau sa platesc 2-3 ron pe bilet la peluza sau vreo 5 ron la Tribuna a II a decat sa stau cu toti derbedeii care vin la meci sa se afle in treaba si sa se ia aiurea de lume … eu nu merg la meciuri sa ma bat pe stadion dar daca o data o sa se mai ia de mine sau de prietenii mei cu care merg la meci acei derbedii o sa fim pregatiti de bataie ca vad ca cu frumosul nu se mai poate…auzi domne imi ia unul din ei bratara de la mana …pai da-i dracu de golani…o sa vada ei bataie daca vor bataie…iar jandarmii sunt vai de capul lor … pacat de oamenii de treaba din galerie precum domnul ovidiu sau domnul cameliu … iar ce spunea franz_kafka :Macar de anul viitor, cand vor avea loc alegerile pentru Parlamentul European, George Copos va deveni varza de Bruxelles. AVEA DREPTATE !!!