Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1) Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

A fost meciul lui Dan Petrescu. A jucat cu totul si cu totul gresit.
In alta ordine de idei, cei de la National au fost, in permanenta, primii la minge. Lipsa de clarviziune individuala, plimbat de minge fara orizont…am revazut+o pe Sportul cea din 90.

Nu sunt trist pentru ca am pierdut. Sunt trist rau pentru ca nu am jucat nimic, nimic. Am jucat cu capul in pamant.

Cei ce ati vazut meciul , va rog din suflet, nu dati vina pe arbitru. Ar fi ultimul lucru pe care am putea sa+l facem.

Cand joci asa, ca jucator, nu mai ai nici un drept sa spui ca abia astepti sa pleci la o echipa mai tare.

Nu inteleg de ce, dupa prima repriza, Dan Petrescu nu a schimbat tactica de joc.

Ne+am amagit ca putem fi pe culmi, ca putem fi surpriza campionatului. Bine ai venit mijloc de clasament. Am asteptat atat de mult sa fim sus, sa contam in campionat incat acum nu mai am rabdare, ma simt tradat. Dar nu mai calc in Regie.

Ma uit la Cluj si la Farul si vad profesionism si mentalitate de invingatori, nu impotenti. Puteti sa dati cu pietre in mine, fratilor. Sunteti liberi!

SPER DIN TOATA INIMA SA NU FIE INCEPUTUL DECLINULUI!