Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1) Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

07Ex
Keymaster

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Traiesc un vis. Sunt atat de incantat de echipa si de Dan Petrescu incat nu am cuvinte. Va spun sincer. Dincolo de orice rezultat, echipa joaca. Nu am ajuns lideri pentru o zi, nu conteaza, vom fi liderii turului de campionat!!!! Si o sa bagam pe toti in boala.

😆 Hahaha

Dane, uite ce ai scris saptamana trecuta dupa meciul cu Argesul. Am vrut atunci sa te aduc cu picioarele pe pamant, dar te-am lasat sa te bucuri dupa egalul de la Mioveni.

Eu nu pricep insa cum de nu-ti dai seama ca la noi nu se va face performanta niciodata. Faptul ca nu am fost invinsi in primele 5 etape se datoreaza in mare masura faptului ca am jucat cu echipe realativ slabe. Acum cand vom incepe sa jucam cu echipe tari sa vedem ce vom face. De fapt am vazut ce am facut cu Nationalul. Vom vedea saptamana viitoare ce se va intampla la Timisoara.

In orice caz eu iti sugerez sa nu te mai necajesti atata cu echipa, deoarece de ajuns lideri la toamna nici nu se pune problema, iar de bagat pe altii in boala nici atat. 😉