Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1) Reply To: 17.09.2005 Sportul Studentesc – FC National 0-1(0-1)

Ultras
Member

De ce iti e rusine? Doar e vorba de Sportul… Trebuia sa o comita, doar era favorita, nu? Si am sa zic de arbutru maine dupa ce am sa mai vad inca o data inregistrarea. Deja e cat se poate de clar cotul in gat pe care il primeste Mazilu de la Sapunaru… Mai vreau sa vad si faza cu impinerea de la Secareanu, inca nu ma pronunt. Poate imi spuneti voi, daca va uitati la inregistrarea golului de pe gsp ce face Secareanu de zboara inainte de a ajunge mingea la Bundea…

Oricum, am facut un meci slab, poate cel mai slab de pana acum (reeditarea primei reprize de la Mioveni, pe durata a doua) pierdut in primul rand din punct de vedere tactic, plus cateva maini moarte. Balan, mai enervant ca oricand, Nae…., Mazilu mult prea izolat. Nu pricep de ce insista Dan cu jocul asta care nu are nici o sansa de izbanda in meciurile cu echipe care nu fac altceva decat sa se apere si care ataca doar la mica ciupeala. Nu a invata nimic din meciul de la Mioveni. La pauza nu mai avea idei si le-a spus sa joace ce stiu ei si s-a vazut schimbarea radicala… Nu putea sa le spuna acelasi lucru si acum… Oricum meci slab, care mi-a amintit de cel cu Dinamo si FC Arges din returul trecut…