Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0) Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

ion
Member

Din pacate presa scrie ca blat a fost .Nu toata echipa ci doar la citiva jucatori pe care nu ii numeste.Ceva poate ca stiu din “firele” lor, ceva s-a si vazut pe teren… Dupa ce am revazut secvente din meci chiar nu pot sa-mi explic ce-a fost in capul lui Edy de la luat cu tot cu fulgi pe scuzati Nicolita…Ca si spatiile mari ,ff mari din aparare…Nimic in atac…E pacat ca am dat cu piciorul la o astfel de sansa …Nu cred ca in urmatorii ani vom mai ajunge in aceasta ipostaza decit daca vom avea un “spate” puternic…Toata stima si dragostea mea pt echipa Sportu indiferent de situatie si pentru TOTI jucatoii nostri.Mult respect pt Siman care a plecat suparat de la meci …El stia exact de ce …Din pacate noi nu…Eu zic ca numai valoarea ne va asigura un loc de cupe deoarece se pare ca aviarii sint ffffffffff suparati pe noi si vor sa ne termine.Fratilor cam asta e viata in divizia lu Mitica …Nu ai bani de avion si coeficient, nu ai dreptul sa faci performanta SPORTIVA…Cu alte cuvinte eu cred ca Sportu a fost “convinsa si silita'” pt binele fotbalului romanesc sa stea linistita….Si-asa a facut valuri cam mari si i-a speriat pe jigodii…