Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0) Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Radu Dobrin
Member

@DAN VALER MOLDOVAN wrote:

Sunt de acord cu nea Tomescu si zic ca mi se pare usor suspect ca o echipa ca Sportul, cu jocul din retur, sa nu aiba decat o ocazie de poarta (golul). Si mi se pare suspecta iesirea lui Stancioiu, cu picioarele inainte. E o chestiune absolut elementara ce nu tine de o omisiune in timpul jocului datorata nervilor sau a cine stie carui fapt.

Haide Sportule! Hai ca se mai poate!

cu tot respectul pentru nea Tomescu, cred ca nu a vazut meciul. Ce naiba! Steaua a fost 2 clase peste noi. Numai sansa a facut ca scorul sa fie atit de strins. Fara atacanti si cu varga anihilat total de ogararu, ce ocazii sa avem? balan si patriche au fost singurii care au mai tinut pasul.

Edy a jucat chiar mai bine decit in ultimele meciuri (a gafat mai putin :? ). La 11m era 1 la 1 cu nicolita (singurul jucator de fotbal, in adevaratul sens al cuvintului, al stelei)…avea sanse mai mari sa atinga mingea cu piciarele decit sa plonjeze…ce sa faca? a sansat si a pierdut…asta e..

avem noroc cu 2 saptamini de pauza cu un singur jucator in america, si sanse la uefa…se poate!