Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

Home Forums Archive Sezon 2005-2006 Season – Divizia A 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0) Reply To: 21.05.2006 Sportul Studentesc – Steaua Bucuresti 1-2 (0-0)

cine e Steaua ma rog? ce a facut in europa? a scos Heerenven chinuit! a luat bataie acasa!! Cu Betis a avut noroc, daca nu era eliminat Joaquin batea Betis cu 2-1 scurt! A scos Rapidul nemeritat! Apropo Rapidul scotea pe Boro lejer! cu Dinamo a dat gol din noroc! In rest cine e M Stoica? Cat priveste cele 22 de titluri cel putin 20 ar trebui retrase, ultimul blat de anul trecut cu Poli lui Olaroiu! Steaua e campiona anul asta din blaturi: cu jiul nu se pune problema iar Vasluiul va primi punctul salvator din bacau! referitor la Sportul -steaua nu a fost blat in sensul cumpararii, dar s-au facut presiuni ca Sportul sa nu castige! Stiu veti sari ca arsi si vreti dovezi dar nu am acces la inregistrarea convorbirilor telefonice! Oricum am spus ca Stancioiu va gafa suspect!!! s-a adeverit! acum zic ca vom juca in Cupa Uefa!!! de ce ? hai ca nu va spun totul…