Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B Discutii referitoare la sezonul 2006-2007 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2006-2007

In cazul de fata solutia daca mai exista, repet e ca Siman sa plateasca toti banii luni dimineata! Cum doar e manager se descurca daca vrea, dar el nu a vrut! ii dau solutie eu: simplu cine da pe Mazilu 400.000 de euro banii jos! Stiu veti rade ca e un pret mic si ca de asta s-a ajuns aici dar ca sa salvezi Casa vinzi bratara de aur pe nimic! Stiu sigur ca Si Copos si gigi becali mai alea ar da maine banii astia! oricum daca vom fi in B Mazilu si toti pleaca gratis! Siman s-a incapatanat la pret si acum ii va pierde pe toti pe nimic!!!!!!! nefiind club profesionist toti jucatorii devin liberi de contract! Asa ca excelentul Manager Siman ar fi trebuit sa-i vanda pe Mazilu, Lazar si Varga Si Balan cu 400.000. Acum sacalii nu-i vor da banii sigur! prietenii lui Siman ar terbui sa-i dea bani! Repet mitinguri au facut si cei din Florenta solutia e simpla: 400.000 de euro la stat luni! Oricum Siman foarte multi considera ca e un excelent manager dar a 2 -a oara retrogradam ca nu are bani-vezi cazul Bacau 2003! Siman a fost dezatrul Sportului cu un alt Manager eram in Cupa Uefa demult! Asa ca pe langa toti sacalii din fotbal Siman e autorl principal al retrogradii! daca platea banii problema nu exista! Ai c…. ca Gigi Becali nu platesti nu fii corect ca o b… toti te asteapta la cotitura cand ai jucatori valorosi!