Reply To: Stiri despre adversarii nostri.

Home Forums General Football Fotbal Intern / Romanian Football Stiri despre adversarii nostri. Reply To: Stiri despre adversarii nostri.

dragos
Member

@ultrasro wrote:

Dragos tu chiar ma superi rau de tot! Doamne fereste sa ne bata Forex in Regie si sa ma prinzi LA NERVI CA RISCAM SA PETRECEM NOAPTEA amandoi departe de casa, adica eu la Sectia 20 si tu la Spitalul municipal pentru probleme ortopedice. Tre sa tii cont ca e cald si ca lumea e cu nervii intinsi la maxim iar daca cineva care spune ca tine cu Sportul se abereaza cu chestii gen Hai Cuca Macaii si Hai Carnatii de Plescoi chiar ca explodez ca Peter Pettrelli! Ce te-a apucat cu declaratii din astea ce ating tangential universuri abisale extrem de distante fata de atitudinea normala a unui ultras? Ai vreo intentie sa te muti in Brasov sau Tulcea sau este doar o efuziune romantica de moment cu gandul la pescuitul din delta?

ai deviat de la miezul problemei: am spus, doar ca mi-as dori sa promoveze forezul si tulcea !!! ce este rau in asta ???!!!!
noi am AVUT, candva, SANSA, insa nu am fost lucizi !!!!

si chiar daca ne-ar bate forexul, tu, ca un om cu inteligenta ar trebui sa stai si cugeti – cine sunt vinovatii: spectatorii sau jucatorii ????!!!
daca judeci la manie si pripit, s-ar putea sa ajungi (curand) pe la vreo sectie (si nu de votare !!!!)……..asa ca, fii CALM !!!!