Reply To: Stiri despre adversarii nostri.

Home Forums General Football Fotbal Intern / Romanian Football Stiri despre adversarii nostri. Reply To: Stiri despre adversarii nostri.

Giani
Member

Cand colo, draga Zibling, “Kosovo ie Srbija!” Orgolii multe, interese multe, bani de afara si mai multi, dar valoare zero. Seria estica a ligii secunde a oferit un spectacol jenant, in care au contat mai degraba interesele maharilor ferefe decat jocul din teren. Un spectacol la care am fost complici, pentru ca in loc sa bagam in teren jucatori dornici de afirmare, am folosit starlete care ne-au vaduvit de puncte. Ne-am facut singuri de ras intr-o serie exptrem de slaba, in care, daca juam la parametrii optimi, ar fi trebuit ca in minutul 30 sa punem in peluza carbunii sub gratar si sa scoatem baxurile de bere, ca in urmatoarele 60 de minbute oricum nu s-ar mai fi intamplat nimic. Ramanem intr-o serie submediocra din prostia unor jucatori, bem bere pentru ca am avut onoare cu Forex, desi ar fi trebuit cam de vreo doua luni sa fi baut sampania promovarii.