Reply To: Prosoape Sportul Studentesc

Giani
Member

Eu zic ca si un calendar pe 2007 ar fi bun, abia a inceput anul si cred ca nu tuseste nimeni daca pierdem luna ianuarie. As propune ca pozele sa fie cam asa:

Coperta: poza cu lotul (este pe grupul Yahoo! si Adi o poate prelua, fiind moderator). Apoi, pozele pe luni pot fi selectionate fie din cele existente in sectiunea foto a grupului (varianta mai facila, dar inaccesibila celor ce nu sunt membri, dar si asta se poate rezolva) sau upload-ate pe un site de profil si postat linkul pe forum. Personal inclin pentru grupul Yahoo pentru ca imi pare mai usor de operat, dar asta este numai opinia mea. Interesante ar fi, pentru lunile ianuarie-februarie, niste poze de la cantonamentele ce preced returul, desi sunt cam greu de realizat si obtinut. Pentru lunile de sezon (martie-mai si august-decembrie) propun poze cu faze din meciuri sau cu galeria. Pentru luna iulie propun imagini preluate de la pichetarea de cateva ore din fata FRF (daca exista, in afara celei cu Florin vs. gorila 😆 ). Pentru luna iunie as propune imaginea in care baietii se bucurau pentru ocuparea locului 4, la finalul meciului de trista amintire (pentru Tibi Balan mai ales) contra Bistritei. Pentru luna decembrie am putea face un montaj foto, ceva cu un brad in care toate globurile sa poarte sigla SSB (la acest montaj ne-ar putea ajuta Dan Moldovan sau Ashu).

Astept si propunerile voastre.