Reply To: 17.03.2007 Sportul Studentesc – CF Braila 1-1(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 17.03.2007 Sportul Studentesc – CF Braila 1-1(0-0) Reply To: 17.03.2007 Sportul Studentesc – CF Braila 1-1(0-0)

07Ex
Keymaster

Multescu: “Trebuie sa fim mai precisi”

Antrenorul “studentilor” Gheorghe Multescu a declarat la sfârsitul partidei dintre Sportul si CF Braila, ca vina pentru rezultatul de egalitate de astazi apartine în totalitate elevilor sai. “Sunt nemultumit pentru ca am luat un gol dintr-o greseala de aparare, în schimb noi nu stim sa dam gol. Trebuie sa fim mai precisi pentru ca circa 99% din problemele acestei partide s-au regasit la finalizarea fazelor. Sanse la promovare exista, iar noi tragem sa adunam cât mai multe puncte”, a spus tehnicianul din Regie.

Unicul marcator al studentilor din partida cu CF Braila, Dacian Varga a fost total dezamagit de rezultatul final. “Am dominat de la începutul meciului, dar nu stiu ce se întâmpla cu noi. Ar trebui sa mergem la biserica sa scapam de acest ghinion. Nu renuntam si ne vom bate pâna la ultima etapa în lupta pentru promovarea în prima liga”, a declarat atacantul din Regie.