Reply To: www.fcsportulstudentesc.ro

Home Forums Online Support Pagina pe Internet / Website related www.fcsportulstudentesc.ro Reply To: www.fcsportulstudentesc.ro

Giani
Member

Mai fratilor, siteul oficial exista de cateva zile. In urma cu noua ani, dupa egalul acela incredibil, care era sa lase oile fara fanul titlului (norocul spurcatilor s-a numit atunci ganea), am gasit un site dedicat Sportului Studentesc pe domeniul angelfire. Intre timp lucrurile s-au schimbat, inclusiv numele domeniului si probabil si hostingul, dar in spatele actiunii a fost intotdeauna Cazimir. Mi se pare incorect sa ii ceara cineva lui Caz sa se retraga, la fel de incorect mi se pare sa renuntam la aceasta comunitate virtuala, veche de apoape un deceniu, doar pentru ca in sfarsit si-a amintit clubul sa isi faca propriul sait. Haideti sa citim un pic arhiva ziarelor de sport din ultimii ani: desi este al suporterilor, http://www.sportulstudentesc.com a fost catalogat multa vreme ca site oficial, desi este al suporterilor. Este siteul nostru, ce legatura are cu siteul clubului? Ne plateste clubul sa mergem dupa echipa in deplasari? cred ca nu. Chiar nu inteleg ce are scula cu prefectura, una este clubul, alta sunt suporterii.