Reply To: 31.03.2007 Sportul Studentesc – Gloria Buzau 2-3(1-0)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 31.03.2007 Sportul Studentesc – Gloria Buzau 2-3(1-0) Reply To: 31.03.2007 Sportul Studentesc – Gloria Buzau 2-3(1-0)

ultrasro
Member

Intai o lamurire:

Maine la Sportul Studentesc vor juca toti oamenii care se simt in stare sa joace un fotbal frumos si eficient. In consecinta vom avea cel mai bun 11 trimis in teren, in lipsa lui Ciubotariu suntem siguri ca nu primim gol!

Batem cu 1-0 si va trimitem la gara repede ca aveti tren la 13.45!

Am descoperit un citat interesant in site-ul oaspetilor nostri de maine

“nu stiu dc ati intrat p forumurile studentilor dar eu am facut-o si uitati ce am gasit. sunt niste JEGOSI pe care i-am batut cu 6-0 si acum au cam uitat. si-au cam luat-o in cap cu atatea sezoane (ratate) de liga 1.
sunt un buzoian din bucuresti si sigur o sa fiu in peluza in regie ca sa-i incurajez pe gloriosii nostri si sa la dam la m.. nesimtitilor”

E posibil sa apara ceva problema maine daca se continua in stilul asta :(

Ptr. SILVIUS: Ma abtin sa-ti spun ceva dar las pe ceilalti sa judece cum unii oameni au doua fete diametral opuse dar insa sufera serios in privinta IQ-ului crezand ca nu vom afla discursul lor degradant pe site-ul de origine.

Nu stiu cum se face dar Ashu a simtit cu ce oameni avem de a face innaintea mea!

“Silvius
Juniori 2

PostPosted: Tue Mar 27, 2007 9:24 pm Post subject: Reply with quote
Am vazut si eu ce-au scris “studentii” pe forumul lor. Niste nesimtzitzi. Normal ca evolutia echipei Buzaului deranjeaza multe interese obscure.Forza Gloria!