Reply To: 28.04.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 2-1(2-1)

Home Forums Archive Sezon 2006-2007 Season – Divizia B 28.04.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 2-1(2-1) Reply To: 28.04.2007 FC Sacele – Sportul Studentesc 2-1(2-1)

razvanR
Member

“voi credeti ca-i vom bate acum pe Forex, Otopeni, Petrolul sau FC Brasov? Eu unul nu cred acest lucru.”

Culmea e ca singura victorie in deplasare o avem la Forex care pe vremea aia era pe primul loc. La Otopeni nu am pierdut, care pe vremea aia era tot pe primul loc, iar pe Petrolul si FC Brasov la Bucuresti i-am batut lejer, iar acasa la ei i-am avut in mana, dar am facut doar egal.

Se stie ca pentru calificari si promovari e nevoie sa castigi meciurile cu echipele mici.

Daca in returul asta, asa modest cu a fost, castigam toate meciurile de acasa (inclusiv cele cu FC Braila, Tulcea si Buzau) acum eram pe primul loc faca prea mare efort.

Macar egal daca faceam cu Buzaul si azi la Sacele si tot era mare lucru, eram la 4 puncte. Dupa infrangerea de azi e prima data cand ma indoiesc de promovare. Pana azi eran farte linistit, de azi sunt doar optimist.