Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2007-2008 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2007-2008

ashone
Member

mi-au dat prin cap si mie prin cap argumentele astea care atirna greu in balanta promovarii…sir cel putin o judeca la rece exact cum trebuie. pro-uri nu prea avem, contre sint destule. da eu am zis-o cu nocturna…e scoasa de duru care era incintat de cum se muncea la darapanatura aia de stadion al u clujului care promova da n-avea de unde. 2008 e de cotitura cu modificarile cerute din cite zicea el de uefa. am mai avut eu dreptati d-astea pe forum si toate au fost in defavoarea noastra. cea mai mare a fost aia cu retrogradarea cind am zis ca sile nu da nimic si ne-am vazut de la 11 pa stadion.cu razvan si vama la brasov eu zic ca locul 1 e cam acontat. daca tulcea nu a schimbat echipa, devine si ea un pic de sperietoare. otopeni, modelu sint genul de echipe care pot face surprize oricind. petrolul, anul trecut s-a trezit tirziu, dar ei se anunta an de an la promovare.