Reply To: 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2) Reply To: 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2)

#79816
ionut.ro
Member

SPORTUL SI PETROLUL ELIMINATE DIN CUPA ROMANIEI
Marti, 28 August 2007

Rezultatele inregistrate marti in faza a 4-a a Cupei Romaniei Timisoreana la fotbal

POLI II IASI – FC Botosani 3-0 (3-0)
Stiubei (2), Such (4 – pen.), Pandele (10)

FCM II BACAU – Dunarea Galati 1-0 (1-0)
Braescu (8)

Willy Bacau – FCM BACAU 1-2 (0-1)
Capusa (78) / Vraciu (2, 75)

CSM RM. SARAT – Petrolul Ploiesti 1-1 (1-1) 6-5 dupa loviturile de departajare
R. Stan (36) / Luput (12)

CS Ovidiu – PREFAB MODELU 0-2 (0-0)
Pojer (59), M. Serban (79)

FC CHITILA – Sportul Studentesc 3-2 (1-2)
Mitrofan (30), Diaconeasa (75), Gârlescu (85) / Lungu (22), Dedu (42)

Petrolul II Ploiesti – FC BRASOV 1-2 0-2
Costache (65 – pen.) / Cristescu (29), Chipciu (38)

FC Ploiesti – FCM CAMPINA 3-4 (1-4)
Vlad (9 – pen, 61, 87 – pen.) / Sandei (3), Baia (24 – pen.), Enache (39), Ichim (44)

CS Buftea – CONCORDIA CHIAJNA 1-2 (0-0, 0-0) dupa prelungiri
R. Ionita (112) / Mamele (97), Ilie (103)

DODU BUCURESTI – Inter Gaz 1-0 (0-0)
M. Ene (72)

TRICOLORUL BREAZA – FC Târgoviste 4-1 (1-1)
Vasilescu (43, 60), Turiac (55), Petcu (80) / Oana (27)

FC BALS – CSM Rm. Vâlcea 3-1 (0-0)
Trepadus (47, 86), Sterie (67) / Chebar (73)

Armata Craiova – SEVERNAV TR. SEVERIN 1-1 (1-0) 5-6 dupa loviturile de departajare
Sârbu (43) / Bilavu (47 – pen.)

MINERUL MOTRU – FCM Resita 1-0 (1-0)
Ceausu (34)

CSM Sebes – UNIREA A. IULIA 0-1 (0-1)
Ad. Goga (45)

GLORIA ARAD – Liberty Oradea 1-0 (0-0)
Sabin (69)

ACU ARAD – Poli II Timisoara 3-0 (2-0)
Silaghi (14), Negrita (40), Pantea (90)

SANATATEA CLUJ – Gaz Metan Medias 1-0 (0-0)
Ilie Rus (73)

FC BAIA MARE – ISCT 2-0 (2-0)
Batin (32), Bichiri (36 – pen.)

Gloria II Bistrita – ARIESUL TURDA 0-3 (0-1)
R. Andone (23 – pen.), Peres (51), Tarcea (85)

Echipele scrise cu majuscule s-au calificat în etapa a V-a, care se va disputa pe 5 septembrie, de la ora 16:30.

Miercuri, de la ora 17:30, au loc urmatoarele meciuri:

CSM Focsani – Delta Tulcea
Dunarea Giurgiu – Progresul
Dinamo II – CS Otopeni
FC Caracal – FC Arges
FC Sacele – Forex Brasov
Minerul Lupeni – Jiul Petrosani
CFR Timisoara – FC Bihor
Muresul Deva – Corvinul