Reply To: 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2) Reply To: 28.08.2007 FC Chitila – Sportul Studentesc 3-2(1-2)

Zibling
Member

@07Ex wrote:

Pai stai un pic, Chitila sunt antrenati de Tom Cristea? Parca Tom era la echipa a II-a. Eu nu mai inteleg nimic.

Da, asa e – Tom Cristea a fost antrenorul de ieri al chitilenilor.

Iar golul de 3-2 al gazdelor, care ne-a ingropat a fost inscris de la mijlocul terenului de un curajos jucator care l-a vazut pe S.Popescu iesit in preajma punctului cu var. Totusi, S.Popescu a revenit pe linia portii pt a respinge/retine balonul, insa cumva l-a lasat sa-i treaca peste maini in plasa portii fara macar a schita vreun gest de saritura dupa el. Jenant!

La scorul de 2-1 pt Sportul, cand ocaziile noastre curgeau, Edi Badescu a facut “inspiratele” schimbari Ferfelea (out)-Balan (in), Pintica sau Lungu autorul primului gol (out)-Nicola (in) si Ciobi (out)-Curelea (in), care efectiv ne-au pierdut meciul intorcand scorul in favoarea gazdelor cu 3-2.

Ieri au jucat niste golani in locul jucatorilor Sportului. Sa vina jucatorii inapoi !!! (desi eu cred ca au fost rapiti, si nu-i vom mai vedea vreodata)