Reply To: 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0) Reply To: 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Salut!
E clar ca diferenta a facut-o experienta jucatorilor si, poate, a celor doi antrenori (vezi schimbarea lui Varga si retragerea in aparare dupa ce am inscris primul si al doilea gol).
au fost momente bune, in care pasele s-au legat frumos dar au fost si momente absolut penibile, gen indirecta din careul nostru sau spectaculosul autogol al lui Secareanu.
ca si in meciul de cupa s-a dovedit ca nu stim sa tinem de rezultat, din pacate noul nostru antrenor, desi a revigorat si remotivat echipa, nu stie cum sa trateze astfel de situatii. dar are timp.
eu unul nu-s foarte trist pentru rezultat si asta pentru ca nu cred in promovare, mai precis nu cred in oportunitatea ei. trebuie sa se lege o noua echipa iar asta se face in timp. ce sens are sa urcam in prima liga si sa reinviem sloganul de trista amintire “toata lumea stie, batem in Regie!”

HAIDE SPORTULE!!!! HAI CA SE POATE!!!