Reply To: 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2007-2008 Season – Liga II 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0) Reply To: 02.09.2007 Sportul Studentesc – CS Otopeni 2-2(0-0)

Giani
Member

Nu m-a speriat nimeni, cu atat mai putin acel militzian semianalfabet. Tin sa iti amintesc ca injuraturile in peluza le mormai pentru mine. Cred ca ma confunzi, dar in euforia ce te caracterizeaza la meciuri nu mai esti atent si la ce se intampla in peluza. Chiar daca, dintre noi doi, eu sunt marele consumator de bere. Daca iti amintesti, cand am infiintat ASSSB am discutat cum sa ne afirmam in fatza altor galerii, si punctul forte era un comportament civilizat in peluza. Daca ti se pare exagerat sa renunti la a te comporta ca pe maidan, te priveste, mie mi se pare o chestiune de bun-simt si un argument solid cu care putem promova atat imaginea noastra, ca suporteri, cat si imaginea clubului. Cand ne vom aduna 3000 in loc de 30 vom putea poate renunta si la astfel de probleme de imagine. Si de ce sa injuri ca un maidanez, cand poti sa dai o replica inteligenta celui care te injura? Statistic vorbind suntem galeria cu cel mai mare procentaj de intelectuali, de ce ti s-ar parea absurd sa ne comportam in conformitate cu nivelul nostru de studii?