Reply To: 28.02.2009 Sportul Studentesc – FC Snagov 0-0

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 28.02.2009 Sportul Studentesc – FC Snagov 0-0 Reply To: 28.02.2009 Sportul Studentesc – FC Snagov 0-0

adi
Member

@Giani wrote:

Adi, nu fi rau.

Nu sunt rau, pur si simplu am spus ceea ce cred. Atat putem, atat jucam. Daca puteam mai mult, putea fi victorie clara. Ambele echipe au avut ocazii mari, in special in repriza a doua.
La noi au jucat Samoila, Ciupe, Irimia, Rusu, Cazan (accidentat in R1), Ciubotariu, Lung, Lungu (in totala lipsa de forma, a fost schimbat cu Ghinga in R2), Ferfelea, postolache (nu-mi place deloc atitudinea acestei “vedete”, a luat rosu direct la o faza de K1) , Patriche, Costin Gheorghe si marii ratangii (curelea si truta). La truta am avea circumstante atenuante, deocamdata (1-2 sezoane) prin lipsa experientei. E posibil sa fi mai facut greseli vizavi de jucatorii din teren.
Nu pot sa spun ca au fost greseli grave de arbitraj, care sa fi viciat rezultatul. Au fost duritati si trageri de timp, dar eu cred ca rosul lui postolache a fost 110% meritat (de aceeasi parere a fost si Andrei Stanga, unul din multii nostri jucatori accidentati, vezi Dedu sau Secareanu).