Reply To: 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0) Reply To: 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0)

mkg
Member

S-a tot facut referire in ultimul timp la implicarea clubului in mafia pariurilor sportive…
Eu nu cred acest lucru deloc si ma vad nevoit sa spun iar acelui copil de tentativa de antrenor canadiano-roman ca este usor sa arunci neputinta si incompetenta ta pe umerii clubului.Din pacate Sportul Studentesc a incaput pe mana unui antrenor fara experienta care probabil are alte teluri sau alte aspiratii.Singurul lucru pe care il apreciez la actualul antrenor este faptul ca incearca sa promoveze tinerii dar jocul echipei este ingrozitor…
Daca s-ar dovedi ca Sportul Studentesc este implicat in mafia pariurilor sportive ,as fi primul care as cere retrogradarea echipei doua esaloane pentru a spala blazonul de zoaile unora care fac matrapazlacuri.As tine in continuare cu acest club fiindca istoria sa nu inseamna ultima perioada si nici nu se identifica cu unele nume actuale.
Concluzie : Sambata vom juca la fel de anost si probabil vom castiga norocos si chinuit fiindca asa ne-am obisnuit…