Reply To: 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0)

Home Forums Archive Sezon 2008-2009 Season – Liga II 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0) Reply To: 14.03.2009 Sportul Studentesc – Dunarea Giurgiu 1-2(0-0)

dragos
Member

ahhhhhh, pacat ca, nu a fost 0-3, insa bine ca, hahalera de antrenor a mai bifat o “victorie” in cariera sa
“stralucita” !!!!!!!!!!!!! :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss :-ss
mi-e dor de un 0-3 acasa.
asa ca, il rog, pe viitorul nostru antrenor, care, cel mai probabil, va fi paznicul de la vestiare, sau paznicul de la parcarea auto, ca, la urmatorul meci de acasa, sa luam 3 bobite de la oaspeti si sa dormim linistiti, caci liga a-3-a NE ASTEAPTA !!! :ymhug:
NOI, studentii, VENIM !!!! :ymhug: :ymhug: :ymhug:
imi pare rau, ca nu mi-a “iesit” DEMISIA pocitaniei de antrenor , asa cum am spus-o la finele turului….dar, stai ca, nu mai este mult pana la demisie….TIC-TAC, TIC-TAC, i-auzi falus :)) :)) =)) =)) =)) =)) =))
cam cati spectatori au fost la meci ?? cam cati ai gazdelor si cati ai oaspetilor ???

imi aduc aminte, in urma cu cateva sezoane, in Regie, am batut Dunarea G. cu 3-2, insa tribuna 1 era plina de sustinatori ai oaspetilor.
noi eram o mana de oameni, insa galagia mare venea din zona tribunei 1.

nu stiu daca, s-a scandat ceva la acest meci, insa poate ar fi mai “stimulativ” pentru ai nostrii, ca la urmatorul meci, sa NU se mai scandeze NIMIC…sa fie atmosfera de la o piesa de teatru, un film etc. :-? :-? :-?
PS: “BRILIANTUL” falus + “DIAMANTUL” sile + DEMISIA = LOVEEEEEEEE 😡 😡 😡 =(( =(( =(( =(( =((