Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Bogdanos
Member

Va salut , sunt nou pe forum si am ales sa Iubesc Sportul! Sunt stelist de mic copil , si ultras in peluza nord a stelei , insa am ales sa fac parte din galeria sportului , deoarece sunt satul de superioritatea asa – ziselor brigazi si dornic sa merg la meci sa incurajez o echipa frumoasa , CURATA , care a trait si traieste doar din fotbal! Sunt dispus sa ajut galeria cu tot ce pot , sa vin la meciuri ori de cate ori am ocazia si timpul disponibil , sunt dispus sa incep o noua dragoste , trecand Steaua pe planul secund! Toti cei care vor sa tina legatura cu mine ma pot contacta la id-ul de YM zorro_bogdan! Dorinta mea este , desi sportul nu are o galerie numeroasa si foarte multi fani la meciuri , sa contribui la infiintarea unui grup de “studenti” care sa mearga meci de meci pe stadion , sa incurajeze echipa , indiferent in ce liga joaca aceasta! Premiza mea este “Sunt prostii mei si merg cu ei pana la capat!” ! M-am indragostit de Sportul in sezonul in care Dan Petrescu era antrenor in regie si Sportul a pus ceva problemei Stelei in castigarea titlului , urmand apoi sa fie retrogradata!

Cu stima

Iubeste Sportul!