Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

#83005
ultrasro
Member

Etapa 1
15 august 2009 11:00 CS Concordia Chiajna 1-0 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
15 august 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI 5-2 FC Snagov
15 august 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti 1-1 ACS SAGEATA Stejaru
15 august 2009 11:00 FC Delta Tulcea 3-0 FCM Dunarea Galati
15 august 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza 1-0 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
15 august 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat 0-4 FC Municipal Bacau
15 august 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II 1-1 FC CETATE Suceava
15 august 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – FC SA Botoşani
15 august 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – CS FC Farul Constanţa

Etapa 2
22 august 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti 1-2 AS FC Victoria BrăneştiI
22 august 2009 11:00 FC Snagov 3-0 SC FC Petrolul SA Ploieşti
22 august 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru 1-2 FC Delta Tulcea
22 august 2009 11:00 FCM Dunarea Galati 1-0 CSM Râmnicu Sărat
22 august 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II 1-2 SC FC Steaua Bucureşti SA II,
22 august 2009 11:00 FC Municipal Bacau 4-0 CS Tricolorul Breaza
22 august 2009 11:00 FC CETATE Suceava 0-2 SC FC Gloria Buzau SA
22 august 2009 11:00 FC SA Botoşani 0-1 FC Dunarea Giurgiu
22 august 2009 11:00 CS FC Farul Constanta 1-4 CS Concordia Chiajna

Etapa 3
Duminică 30 august
Concordia Chiajna – FC Botoşani 1-0
Sâmbătă 29 august
Petrolul Ploieşti – Sportul Studenţesc 1-1
Victoria Branesti – Farul Constanţa 4-1
Tricolorul Breaza – Dunărea Galaţi 0-1
CSM Râmnicu Sărat – Delta Tulcea 0-3
Steaua II – FCM Bacău 1-1
Gloria Buzău – Dinamo II 2-1
Dunarea Giurgiu – Cetatea Suceava 2-2
FC Snagov – Sageata Stejaru 2-0
Etapa 4
5 septembrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – CS Tricolorul Breaza
5 septembrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – FC Snagov
5 septembrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – CSM Râmnicu Sărat
5 septembrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
5 septembrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – FC Dunarea Giurgiu
5 septembrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – SC FC Gloria Buzău SA
5 septembrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – CS Concordia Chiajna
5 septembrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – AS FC Victoria BrăneştiI
5 septembrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – SC FC Petrolul SA Ploieşti

Etapa 5
12 septembrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
12 septembrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – FC CETATE Suceava
12 septembrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – FC SA Botoşani
12 septembrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – CSM Râmnicu Sărat
12 septembrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II-a – FC Delta Tulcea
12 septembrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – FCM Dunarea Galati
12 septembrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – FC Municipal Bacau
12 septembrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – ACS SAGEATA Stejaru
12 septembrie 2009 11:00 FC Snagov – CS FC Farul Constanţa

Etapa 6
19 septembrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – SC FC Gloria Buzău SA
19 septembrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
19 septembrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – CS Tricolorul Breaza
19 septembrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – FC Dunarea Giurgiu
19 septembrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – AS FC Victoria BrăneştiI
19 septembrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – CS Concordia Chiajna
19 septembrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – SC FC Petrolul SA Ploieşti
19 septembrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – FC Snagov
19 septembrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti

Etapa 7
26 septembrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – FCM Dunarea Galati
26 septembrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – FC Municipal Bacau
26 septembrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
26 septembrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II-a – CS Tricolorul Breaza
26 septembrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – CSM Râmnicu Sărat
26 septembrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – FC Delta Tulcea
26 septembrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – FC SA Botoşani
26 septembrie 2009 11:00 FC Snagov – FC CETATE Suceava
26 septembrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – ACS SAGEATA Stejaru

Etapa 8
3 octombrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – CS Concordia Chiajna
3 octombrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – SC FC Gloria Buzău SA
3 octombrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – FC Dunarea Giurgiu
3 octombrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
3 octombrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – AS FC Victoria BrăneştiI
3 octombrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – FC Snagov
3 octombrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – SC FC Petrolul SA Ploieşti
3 octombrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
3 octombrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – CS FC Farul Constanţa

Etapa 9
10 octombrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – CSM Râmnicu Sărat
10 octombrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – FC Delta Tulcea
10 octombrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – FCM Dunarea Galati
10 octombrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
10 octombrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – CS Tricolorul Breaza
10 octombrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
10 octombrie 2009 11:00 FC Snagov – FC Municipal Bacau
10 octombrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – ACS SAGEATA Stejaru
10 octombrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – FC CETATE Suceava

Etapa 10
17 octombrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – SC FC Petrolul SA Ploieşti
17 octombrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – CS Concordia Chiajna
17 octombrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – AS FC Victoria BrăneştiI
17 octombrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II-a – FC Dunarea Giurgiu
17 octombrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – SC FC Gloria Buzău SA
17 octombrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – FC Snagov
17 octombrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – CS FC Farul Constanţa
17 octombrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
17 octombrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – FC SA Botoşani

Etapa 11
24 octombrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
24 octombrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – CS Tricolorul Breaza
24 octombrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – CSM Râmnicu Sărat
24 octombrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – SC FC Gloria Buzău SA
24 octombrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – FCM Dunarea Galati
24 octombrie 2009 11:00 FC Snagov – FC Delta Tulcea
24 octombrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – ACS SAGEATA Stejaru
24 octombrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
24 octombrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – FC Municipal Bacau

Etapa 12
31 octombrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
31 octombrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – SC FC Petrolul SA Ploieşti
31 octombrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – FC Snagov
31 octombrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II – AS FC Victoria BrăneştiI
31 octombrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – CS Concordia Chiajna
31 octombrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – FC Dunarea Giurgiu
31 octombrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – CS FC Farul Constanţa
31 octombrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – FC CETATE Suceava
31 octombrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – FC SA Botoşani

Etapa 13
7 noiembrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – FC Dunarea Giurgiu
7 noiembrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – SC FC Gloria Buzău SA
7 noiembrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
7 noiembrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – CSM Râmnicu Sărat
7 noiembrie 2009 11:00 FC Snagov – CS Tricolorul Breaza
7 noiembrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II – ACS SAGEATA Stejaru
7 noiembrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – FC Municipal Bacau
7 noiembrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – FCM Dunarea Galati
7 noiembrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – FC Delta Tulcea

Etapa 14
14 noiembrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – ACS SAGEATA Stejaru
14 noiembrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – FC SA Botoşani
14 noiembrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
14 noiembrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – CS FC Farul Constanţa
14 noiembrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II-a – FC Snagov
14 noiembrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – SC FC Petrolul SA Ploieşti
14 noiembrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – AS FC Victoria BrăneştiI
14 noiembrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – FC CETATE Suceava
14 noiembrie 2009 11:00 FC Municipal Bacau – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –

Etapa 15
21 noiembrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – CS Concordia Chiajna
21 noiembrie 2009 11:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – FC Dunarea Giurgiu
21 noiembrie 2009 11:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
21 noiembrie 2009 11:00 FC Snagov – SC FC Gloria Buzău SA
21 noiembrie 2009 11:00 ACS SAGEATA Stejaru – FC Municipal Bacau
21 noiembrie 2009 11:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II-a – FCM Dunarea Galati
21 noiembrie 2009 11:00 FC CETATE Suceava – FC Delta Tulcea
21 noiembrie 2009 11:00 FC SA Botoşani – CSM Râmnicu Sărat
21 noiembrie 2009 11:00 CS FC Farul Constanţa – CS Tricolorul Breaza

Etapa 16
28 noiembrie 2009 11:00 CS Concordia Chiajna – SC FC Petrolul SA Ploieşti
28 noiembrie 2009 11:00 AS FC Victoria BrăneştiI – ACS SAGEATA Stejaru
28 noiembrie 2009 11:00 FC Delta Tulcea – SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II –
28 noiembrie 2009 11:00 CS Tricolorul Breaza – FC SA Botoşani
28 noiembrie 2009 11:00 CSM Râmnicu Sărat – FC CETATE Suceava
28 noiembrie 2009 11:00 SC FC Steaua Bucureşti SA II-a – CS FC Farul Constanţa
28 noiembrie 2009 11:00 SC FC Gloria Buzau SA – SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti
28 noiembrie 2009 11:00 FC Dunarea Giurgiu – FC Snagov
28 noiembrie 2009 11:00 FCM Dunarea Galati – FC Municipal Bacau

Etapa 17
5 decembrie 2009 02:00 SC FC Petrolul SA Ploieşti – AS FC Victoria BrăneştiI
5 decembrie 2009 02:00 SC FC Sportul Studenţesc Bucureşti – FC Dunarea Giurgiu
5 decembrie 2009 02:00 FC Snagov – CS Concordia Chiajna
5 decembrie 2009 02:00 ACS SAGEATA Stejaru – FCM Dunarea Galati
5 decembrie 2009 02:00 SC DINAMO 1948 SA Bucureşti II-a – CSM Râmnicu Sărat
5 decembrie 2009 02:00 FC Municipal Bacau – FC Delta Tulcea
5 decembrie 2009 02:00 FC CETATE Suceava – CS Tricolorul Breaza
5 decembrie 2009 02:00 FC SA Botoşani – SC FC Steaua Bucureşti SA II –
5 decembrie 2009 02:00 CS FC Farul Constanţa – SC FC Gloria Buzău SA