Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010 Reply To: Discutii referitoare la sezonul 2009 – 2010

07Ex
Keymaster

Mda, probabil ca pe diverse ar fi mai indicat sa discutam despre acest subiect, insa m-am gandit sa-l las pentru acum aici. Daca lumea va continua sa discute despre asta, poate fac un subiect separat si-l mut pe diverse.

In alta ordine de idei, vroiam sa va intreb daca ati vazut povestea cu portile terenului de la Rm. Sarat. M-am uitat prin ziare si nu mi-a venit sa cred. Cum naiba de a fost omologat stadionul cand portile erau mai mici? Si ce m-a amuzat a fost cand am vazut pozele cu santurile de 10cm pe care le facusera aia. N-am inteles cu ce ar fi ajutat santurile respective. Nu e ca si cum mingea ar fi intrat mai usor in poarta, ba din contra. Daca mingea s-ar fi lovit de partea din spate a santului ar fi sarit inapoi in teren, in loc sa intre in poarta. Vai ce dobitoci!!!

Ma intreb insa de unde au stiut aia de la Snagov ca portile erau mai mici. Cineva trebuie sa le fi vandut pontul.