Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2) Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Zibling
Member

Baieti, eu am fost plecat si cand am fost anuntat de scorul final, am crezut ca face misto sircos de mine, chiar daca mi-a povestit cu lux de amanunte meciul. Si, nu am crezut pana acum cand citesc cu amaraciune acest forum. Da, si eu sper sa nu ne desfiintam! O echipa de fotbal care nu face transferuri incoming in fiecare sezon nu este o echipa de fotbal in adevaratul sens al cuvantului. Nu mai e suficient de mult sa te bazezi doar pe propria “ograda”, ca uite… ies numai buruieni :((

Apoi, ca sa fie amaraciunea si mai completa, eu eram undeva langa Alba Iulia la o nunta cu meseni ardeleni si olteni, si cand m-au auzit ca a pierdut Sportul Studentesc, au inceput toti sa laude echipa noastra de acum 4-5 ani. Cam toti stiau echipa noastra de atunci, si cam toti ne-au indragit intr-un fel sau altul pt stilul ofensiv si curajos de joc din acea perioada. Cred ca acela a fost momentul nostru de glorie. Trebuie sa ne mandrim si sa ne multumim cu atat. Pacat! :ymsick: