Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2) Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Eu am fost prezent la meciul cu Branesti din weekend si desi rezultatul la prima vedere e umilitor,Victoria,cel putin in prima repriza,a dat dovada de un joc consistent si fluid.Nu degeaba a batut cu 5-2 Snagovul,care uitati a facut si aceasta scor cu Petrolul Ploiesti,o echipa ce se bate pentru promovare.Pacat de eliminarea stupida a lui Ciupe din prima repriza,nu stiu ce a fost in capul lui sa atace jucatorul fara minge #-o ,ca altfel eu zic ca echipa noastra ar fi scos egalul.
Ar fi o mare greseala din partea noastra sa tragem deja concluzii de retrogradare dupa doar doua etape de joc,eu zic ca “gasca nebuna” isi va reveni incetul cu incetul si vor incepe sa-si lege jocul. :)

In alta ordine de idei,ma asteptam ca in peluze sa avem si noi suporteri mai numerosi si galagiosi,dar de-abia daca erau 50 de oameni la peluze care incercau doar sa gaseasca umbra,asa ca m-am dus la oficiala, macar acolo batraneii mai incercau prin remarce intepatoare sa-i trezeasca pe jucatori din cand in cand.Cu asa suporteri nici nu ar trebui sa avem pretentii la jucatori. :ymsigh:

Peace