Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

Home Forums Archive Sezon 2009-2010 Season – Liga II 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2) Reply To: 22.08.2009 Sportul Studentesc – Victoria Branesti 1-2(0-2)

07Ex
Keymaster

@Ace of Spades wrote:

Ar fi o mare greseala din partea noastra sa tragem deja concluzii de retrogradare dupa doar doua etape de joc,eu zic ca “gasca nebuna” isi va reveni incetul cu incetul si vor incepe sa-si lege jocul. :)

Si eu cred ca jucatorii isi vor reveni si ca nu vom retrograda, dar nu cred ca asta e problema. Cred ca multi dintre suporteri sperau ca Sportul sa vrea sa promoveze, nu sa joace la evitarea retrogradarii. Mie unul mi se pare ca echipa a inceput sa se complaca si se multumeste cu un loc caldut la jumatatea clasamentului, iar Siman nu face nimic ca sa imbunatateasca situatia.

@Ace of Spades wrote:

In alta ordine de idei,ma asteptam ca in peluze sa avem si noi suporteri mai numerosi si galagiosi,dar de-abia daca erau 50 de oameni la peluze care incercau doar sa gaseasca umbra

Pai daca echipa ar juca fotbal ar veni si suporterii, dar cand echipa nu joaca nimic iar atacantii rateaza ocazii cat roata carului cred ca si lumea prefera sa stea acasa decat sa vina la stadion sa-si faca nervi.